Kapsáře na květiny

Kapsáře na květiny představují novou generaci závěsných obalů na květiny, které poskytují zajímavé a neotřelé řešení každého prostoru. Kapsáře umí i z nenápadného místa vytvořit kouzelný kout plný květin. Špičkové materiály, ze kterých jsou kapsáře vyráběny, předurčují jejich použití jak v interiérech pro rostliny pokojové, tak i v exteriérech pro rostliny venkovní. Kapsáře jsou plně funkční závěsné obaly na květiny, které jsou díky svému jedinečnému vzhledu, snadné instalaci a velkému výběru barev stylovým doplňkem nejen Vašich domovů, zahrad a kanceláří. Kapsáře na květiny jsou vyráběny ve dvou materiálových variantách.

Kapsář AMMA 1

Kapsář AMMA 1 – elegantní doplněk pro vaše květiny – je vyroben ze 100% Akrylu, který díky jemné textuře a široké paletě nabízených barevných variant zajímavě doladí nejen Váš interiér.

» Zobrazit kapsáře AMMA

Kapsář PEVA 1

Kapsář PEVA 1 – nadčasový design pro každý balkón, terasu či zahradu - je vyroben z vysoce kvalitního polyesteru s oboustrannou vrstvou PVC, který výborně odolává extrémním klimatickým výkyvům, hodí se tak zejména do exteriéru.

» Zobrazit kapsáře PEVA

© Copyright thegreenpockets.com 2012-2020 | Web kapsáře na květiny | tomicka.cz | xone.cz

kontakt